1. SAVE THE DATE


    SEPTEMBER 2018

    za 08 14:00-16:00 | BUURTSCULPTUUR | Antwerpen Damse Feesten | modus bar
    za 08 10:00 | IK-BOKS | Antwerpen Damse Feesten
    za 15 15:00-20:00 | LOW TECH LAB | Antwerpen Archipel
    za 22 14:00-17:00 | TRANSFORMER | Borgerhout Reuzenstoet
    za 22 11:00-14:00 | TALENT’O’BIEL | Leuven Gelijkheid on Tour
    zo 23 15:00-20:00 | GOLFGEVER | Schaarbeek ALLEZ UP!
    do 27 14:30-19:30 | IK-BOKS | Antwerpen StuDay
    za 29 11:00-14:30 | IK-BOKS | Lot Jaarmarkt


    OKTOBER 2018

    za 06 12:00-14:00 | RADIO BABEL | Brugge Un|settled
    zo 07
    12:00-14:00 | RADIO BABEL | Brugge Un|settled
    zo 07 
    13:00-18:00 | IK-BOKS Deurne Rivierenhof - Ecodroom
    di 16 11:00-12:00 | RADIO BABEL | Antwerpen deSingel - Cultuurdagen
    di 16 13:15-14:15 | RADIO BABEL | Antwerpen deSingel - Cultuurdagen
    di 16 14:30-15:30 | RADIO BABEL | Antwerpen deSingel - Cultuurdagen
    wo 17 11:00-12:00 | RADIO BABEL | Antwerpen deSingel - Cultuurdagen
    wo 17 13:15-14:15 | RADIO BABEL | Antwerpen deSingel - Cultuurdagen
    wo 17 14:30-15:30 | RADIO BABEL | Antwerpen deSingel - Cultuurdagen
    vr 19 19:00-23:00 | IK-BOKS | Kortrijk Schouwburg
    za 20 17:00 | BUURTSCULPTUUR | Antwerpen Archipel - Vrijwilligersfeest Elegast | picknickmodus
    za 20 19:00-22:00 | BUURTSCULPTUUR | Antwerpen Archipel - Zoet Samenzijn op den Dam (org. Elegast) | picknickmodus
    do 25
    11:00-15:00 | BUURTSCULPTUUR | Antwerpen De Nomaad - Culinaire Tour Antwerpen 2060 (org. het Oude Badhuis) | picknickmodus


    NOVEMBER 2018

    za 24 15:00-19:00 | IK-BOKS | Jette GC Essegem
    do 29 19:00 | TRANSFORMER | Antwerpen Parade Noorderlicht


    DECEMBER 2018

    za 01 13:00-16:00 | LICHTBEESTEN | Dendermonde Wintering | workshop
    di 04
    14:00-16.00 | RADIO BABEL | Antwerpen Open School (i.s.m. Atlas)
    wo 05 13:00-16:00 | LICHTBEESTEN | Dendermonde Wintering | workshop
    wo 05 19:00-21:00 | RADIO BABEL | Antwerpen Open School (i.s.m. Atlas)
    do 06 10:00-12:00 | RADIO BABEL | Antwerpen Open School (i.s.m. Atlas)
    vr 07 | TALENT’O’BIEL | Gent Mutation festival | museale opstelling
    za 08 13:00-16:00 | LICHTBEESTEN | Dendermonde Wintering | workshop
    wo 12 13:00-16:00 | LICHTBEESTEN | Dendermonde Wintering | workshop
    za 15 17:00 | LICHTBEESTEN | Dendermonde Wintering | performance
    wo 19 13:30-17:00 | BUURTSCULPTUUR | Antwerpen Buurtsporthal Parkloods - Winterspektakel op den Dam (org. Elegast) | picknickmodus


    JANUARI 2019

    za 19 14:00-17:00 | CC DE VLEESHAAK | Antwerpen Elegast | ontmoetingsdag


    FEBRUARI 2019

    zo 24 13:30-17:00 | CC DE VLEESHAAKAntwerpen MEATPACK | doe- en denkdag


    MAART 2019

    zo 24 13:30-17:00 CC DE VLEESHAAK | Antwerpen MEATPACK | open repetitie
    di 26
    10:00-12:00 | RADIO BABEL | Deurne CVO Antwerpen
    wo 27 19:00-21:00 | RADIO BABEL | Deurne CVO Antwerpen
    do 28 14:00-16:00 | RADIO BABEL | Deurne CVO Antwerpen


    APRIL 2019

    za 27 14:00 | RADIO BABEL | Antwerpen Permeke


    MEI 2019

    wo 01 12:00-21:00 | IK-BOKS | Borgerhout 't Werkhuys
    ma 06
    19:00-21:00 | RADIO BABEL | Berchem Brilschanspark
    di 07
    10:00-15:00 | RADIO BABELBerchem Brilschanspark
    wo 08 
    13:40-15:40 | RADIO BABELBerchem Brilschanspark
    vr 17
     20:00 | CC DE VLEESHAAK | Antwerpen vertrekpunt Café Poppemieke, Korte Lobroekstraat 4 | tickets
    za 18 20:00 | CC DE VLEESHAAK | Antwerpen Café Poppemieke | tickets
    zo 19 20:00 | CC DE VLEESHAAK | Antwerpen Café Poppemieke | tickets
    do 30 | IK-BOKS | Antwerpen De 1000 km voor Kom op tegen Kanker


    JUNI 2019

    za 22 13:30-17:30 | LOW TECH FESTIVAL | Borgerhout De Roma - Borgerrio 2019

    JUlI 2019

    SAVE THE DATE
    zo 7 
    14:00-... | TOREN VAN BABEL KICK-OFF | Antwerpen slachthuissite